Přeskočit na hlavní obsahovou část

Přeskočit na menurychlý výběr

výběr podle mapy

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

statistiky

  • Celkem podniků: 1167
  • Celkem uživatelů: 5863
  • Počet hodnocení: 335
  • Počet fotografií: 618

Podmínky užití

Všeobecné podmínky registrace:

Registrace na portálu schuti.cz je ZDARMA.

Vámi uvedné údaje jsou pravdivé a souhlasíte s jejich zařazením do databáze serveru schuti.cz. Provozovatel se zavazuje je neposkytovat třetím osobám.

Portál schuti.cz je komunitní server který se snaží vytvořit kompletní přehled podniků a všech věcí které s tím souvisejí. Jedná se o otevřený portál všem uživatelům kteří mají zájem se na jeho rozvoji podílet a dělit se s ostatními o své zkušenosti. Provozovatel si vymezuje právo zamezit přístup každému, kdo by se snažil tento portál zneužívat nebo poškozovat vkládáním napravidvých údajů a poškozováním podniků, nebo vkládal nevyžádanou reklamu.

Autoři portálu nenesou odpovědnost za pravdivost vložených údajů, ani za ně samotné. Ovšem vynasnaží se o maximální aktuálnost a pravdivost všech zde uváděných údajů.

Komentáře a hodnocení vyjadřují názory uživatelů, nikoli autorů portálu a provozovatel portálu se vzdává jejich pravdivosti a aktuálnosti.

 

Nahoru

Vytiskni